Britt's Kunstcafé

Britt's Kunstcafé

Vanaf maandagavond 1 maart 2021 t/m maandagavond 3 mei 2021 werd er via Teams tussen 19.30 en 20.30 uur een online Kunstcafé georganiseerd.
Elke week leerden wij middels kunstspelletjes over kunst, shakede Karel Ruiter - ere-lid van de Nederlandse Bartenders Vereniging - cocktails, hadden wij een kunstenaar op bezoek en was er een muzikaal optreden van Eric Stevens.
Paul Bierman was co-host. 
Ter promotie was er een samenwerking met het Huis van de Wijk Rivierenbuurt Amsterdam, het SAKB Kunstlokaal Amstelveen en MicksArtcollectief Emmen.

De foto's zijn van de werken van de deelnemende kunstenaars, Eric Stevens (met microfoon), Paul Bierman (als clown) en Karel Ruiter (met cocktailshaker).

Websites van de kunstenaars zijn:
Willem Rasing: www.wrasing1.wixsite.com
Ramon Bruin: www.ramon-bruin.nl
Sam Vriens: www.artspaceartx.com
Daphne Bitter: www.daphnebitter.com
Jissel Kerkstra: www.jisselkerkstra.com
Sjoerd Blokker: www.artisshock.com
Dolfina Pietrson: www.dolphinaphotography.nl
Connie Harkema: www.connieharkema.nl
Pauline Zeij: www.paulinezeij.nl
en allemaal een bezoekje waard!

muziek Eric Stevens: 06-14962452
presentaties en presentatietechnieken Paul Bierman: www.paulbierman.nl
cocktails van Karel Ruiter: zie foto's voor recepten

Veel dank voor alle leuke samenwerkingen en bezoeken!

Britt

Het logo-ontwerp van het Kunstcafé is ontworpen door Roy Bosland.
Wellicht dat het Kunstcafé in het najaar van 2021 weer in nieuwe vorm doorgaat.



 

Share our website